OpenConf 7.40 - en to fa translation catalogue (687 entries)

en: Email Chair
fa: پست الکترونیکی مدیریت

en: Fields not correctly filled out
fa: ورودی ها به طرز صحیح تکمیل نشده اند

en: %s field empty or invalid
fa: فیلد %s خالی و یا نامعتبر است

en: Name
fa: نام

note: T: Email Address
en: Email
fa: نشانی پست الکترونیکی

note: T: %s = field name
en: %s field is required
fa: %s ضروری است

en: Consent
fa: موافقت کردن

en: Subject
fa: موضوع

note: T: Email Subject Line
en: Message
fa: پیغام

en: An error occurred sending out the email.
fa: متاسفانه هنگام ارسال ایمیل خطائی رخ داده است.

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

en: Please correct the following:
fa: لطفا موارد زیر را بررسی و تصحیح نمائید:

en: I consent to the collection of my personal information and to receive emails about the message below.
fa: من به جمع آوری اطلاعات شخصی من و دریافت ایمیل در مورد پیام زیر موافقم.

en: Privacy Policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Edit Submission
fa: ویرایش درخواست ارسال مقاله

en: View Submission
fa: مشاهده ارسال مقاله

en: Submission edits are no longer available.
fa: ویرایش کردن درخواست های ارسال مقاله دیگر امکانپذیر نمیباشد.

en: Submission ID is invalid
fa: شناسه درخواست ارسال مقاله معتبر نمیباشد

en: Submission ID or password entered is incorrect
fa: شناسه درخواست ارسال مقاله ویا رمز عبور وارد شده صحیح نیست

en: Unable to retrieve submission
fa: عدم توانائی بازیابی درخواست ارسال مقاله

en: Unable to edit submission
fa: قادر به ویرایش ارسال نیست

en: Invalid request
fa: درخواست نامعتبر

en: There is a %1$d hour timeout for editing the submission.  Please <a href="%2$s">edit submission</a> once again
fa: در حال حاضر %1$d ساعت برای ویرایش کردن درخواست ارسال مقاله گذشته است. لطفا برای <a href="%2$s"> ویرایش درخواست </a> یکبار دیکر اقدام نمائید

en: Unable to retrieve author(s) information
fa: عدم توانایی بازیابی اطلاعات مولف (ها)

en: Unable to retrieve topic(s) information
fa: عدم توانائی بازیابی اطلاعات عنوان (ها)

en: Change Password
fa: تغییر رمز ورود

en: Leave these fields blank if you do not want to change the password
fa: اگر شما نمی خواهید رمز را تغییر دهید این فیلد ها را خالی رها کنید

en: New Password
fa: رمز جدید

en: Invalid submission
fa: درخواست ارسال مقاله نامعتبر

en: Please check the following:
fa: لطفا موارد زیر را بررسی کنید:

en: Unable to update submission
fa: عدم توانائی بروزرسانی درخواست ارسال مقاله

en: Unable to update authors or topics (2)
fa: عدم توانائی بروزرسانی مولف ها یا مقاله ها (2)

en: Unable to add one or more authors or topics.
fa: عدم توانائی افزودن یک یا بیشتر به مولف ها و یا عنوان ها.

en: Unable to update topics
fa: عدم توانائی بروزرسانی عنوان ها

en: Unable to add topics
fa: عدم توانائی افزودن به عنوان ها

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission Update ID [:sid:]
fa: شناسه بروزرسانی درخواست [:sid:]

en: Submission ID
fa: شناسه درخواست ارسال مقاله

en: The submission has been updated.  Below is the information submitted.
fa: درخواست ارسال مقاله با موفقیت بروزرسانی شد. اطلاعات ارسال شده در زیر نمایش داده شده است.

en: A copy has also been emailed to the contact author.  If you notice any problems or do <em>not</em> receive the email within 24 hours, please contact the <a href="%s">Chair</a>.
fa: یک رونوشت نیز به اطلاعات تماس مولف نیز از طریق پست الکترونیکی ارسال شد. اگر با هر مشکلی مواجه شدید و یا <em> هیچ </em> پست الکترونیکی ظرف مدت 24 ساعت دریافت نکردید، لطفا <a href="%s">  با مدیر سامانه </a> تماس بگیرید.

en: Emails will be sent to:
fa: تأیید به:

en: Submit Changes
fa: ثبت تغییرات

en: Cancel Changes
fa: لغو تغییرات

en: Processing...
fa: در حال پردازش ...

en: forgot ID?
fa: شناسه را فراموش کرده اید؟

en: Password
fa: رمز ورود

en: forgot password?
fa: رمز خود را فراموش کرده اید؟

en: There is a %d hour limit to complete updates
fa: %d ساعت محدودیت برای کامل کردن بروزرسانی وجود دارد

en: Email Submissions
fa: پست الکترونیکی درخواست ها

en: Email address entered is invalid
fa: نشانی پست الکترونیکی وارد شده نامعتبر است

en: Error checking for submissions
fa: بررسی خطا ها برای درخواست ها

en: We did not find any submissions where the contact author's email is %s
fa: با پست الکترونیکی مولف %s ما هیچ درخواستی پیدا نکردیم

en: Per your request, here is a list of submissions made to the %s OpenConf system with you listed as the contact:
fa: بر اساس درخواست شما، فهرست ایجاد شده در سامانه با %s برابر است با:

en: List of submissions made
fa: فهرست درخواست های ارسال شده

en: We have emailed the list of submissions for which you are the contact author.
fa: ما براساس تماس شما با مولف فهرست درخواستها را پست الکترونیکی کردیم.

en: Please enter your email address below and click on <em>Email Submissions</em>.  We will then email you a list of submissions for which you are the contact author.
fa: لطفا در زیر نشانی پست الکترونیکی خود را وارد کنید و روی <em> ارسال (پست الکترونیکی) درخواست ها</em> کلیک کنید. سپس ما تمام درخواستهایی که اطلاعات تماس شما بعنوان مولف مسئول وارد شده اند را ارسال خواهیم کرد.

en: View File
fa: مشاهده فایل

en: Files may no longer be viewed
fa: فایل ها ممکن است دیگر قابل نمایش نباشند

en: Unable to view file
fa: عدم توانائی نمایش فایل

en: File does not exist
fa: فایل پیدا نشد

en: Reset Password
fa: بازنشانی رمز

en: Error checking submission ID
fa: بررسی خطا برای شناسه درخواست

en: Submission ID or contact author's email invalid.
fa: شناسه درخواست ارسال مقاله و یا پست الکترونیکی مولف نامعتبر است.

en: Please contact the <a href="%s">Chair</a>.
fa: لطفا <a href="%s"> با مدیر سامانه </a> تماس بگیرید.

en: Unable to update password
fa: عدم توانائی بروزرسانی رمز عبور

note: T: $s = conference short name (e.g., CONF2012)
en: Per your request, we have issued you a new password for accessing the %s OpenConf system.  The new password is:
fa: بر اساس درخواست ما، ما اسم رمز جدید را برای دسترسی به سامانه مدیریت همایش %s ایجاد کردیم. رمز جدید برابر است با:

en: You may change this password by signing in to the OpenConf system and editing your submission.
fa: شما ممکن است بخواهید این رمز را با ورود به سامانه بررسی و مدیریت همایش و ویرایش درخواست تغییر دهید.

en: Author Password Reset
fa: بازنشانی رمز مولف

en: We have emailed you a new password.
fa: ما یک رمز جدید برای شما به نشانی پست الکترونیکی ارسال کردیم.

en: Please enter your submission id and the contact author's email below
fa: لطفا شناسه درخواست خود و پست الکترونیکی مولف را در زیر وارد نمائید

en: Check Status
fa: بررسی وضعیت

en: Check Status is not available.
fa: بررسی کردن وضعیت در حال حاضر در دسترس نیست.

note: T: Submission Title
en: Title
fa: عنوان

note: T: Submission Status
en: Status
fa: وضعیت

en: Pending
fa: انتظار

en: Reviewer %s
fa: بازبینی کننده %s

en: Author %d missing last name
fa: مولف  %d نام خانوادگی ندارد

en: Author %d email is not unique
fa: ایمیل نویسنده %d منحصر به فرد نیست

en: Authors information missing
fa: اطلاعات مولف ها وارد نشده است

en: One or more author's data skipped.  Please enter authors sequentially.
fa: یکی یا چندتا از اطلاعات مولفین رد شده است. لطفا مولف ها را پشت سر هم وارد کنید.

en: Contact author invalid
fa: اطلاعات تماس مولف نامعتبر است

en: Contact author email does not seem valid
fa: نشانی پست الکترونیکی مولف معتبر به نظر نمی رسد

en: %s field does not appear to be valid
fa: فیلد %s ظاهرا معتبر نیست

note: T: Filter = Verb, "to filter", based on specified topic option
en: Topic
fa: موضوع

en: File size too large
fa: اندازه فایل بسیار بزرگ

en: File format invalid
fa: قالب بندی (فرمت) فایل نامعتبر است

en: Also, re-select the file
fa: همچنین، انتخاب مجدد فایل

en: File missing
fa: گم شدن فایل

en: File did not upload properly
fa: فایل بطور صحیح بالاگذاری نشد

en: Password must be entered twice
fa: رمز باید دوبار وارد شود

en: Passwords entered do not match
fa: رمزهای وارد شده مطابقت ندارند

en: We are still waiting for the list of topics to be finalized before opening up for submissions. Please check back later.
fa: قبل از باز شدن درخواست ارسال مقاله، ما هنوز منتظر مدیر سامانه برای نهائی کردن فهرست موضوعات هستیم. لطفا بعدا مجددا بررسی کنید.

en: Author
fa: مولف

en: I consent to the collection and use of my personal information, including receiving emails, consistent with the Privacy Policy linked above.
fa: من با جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی من ، از جمله دریافت ایمیل مطابق با خط مشی رازداری موافقم.

en: I have also obtained the consent of all other individuals whose information I provide.
fa: من نیز موافقت دیگر افراد را دریافت کردم.

en: Submission Title
fa: عنوان درخواست

en: Submission Type
fa: نوع درخواست

en: Student
fa: دانشجو

en: Yes
fa: بلی

en: No
fa: خیر

en: General Information
fa: اطلاعات عمومی

en: Honorific
fa: افتخار آمیز

en: First/Given Name
fa: نام کوچک

en: First Name
fa: نام کوچک

en: Last/Family Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Suffix
fa: پسوند

en: Position/Title
fa: سمت / عنوان

en: Position
fa: سمت

en: Organization
fa: سازمان

en: Department/Division
fa: بخش / واحد سازمانی

en: Address
fa: نشانی

en: Address 2
fa: نشانی دوم

en: City
fa: شهر

en: State/Province
fa: استان

en: Postcode/Zip
fa: کد پستی

en: Country
fa: کشور

en: Telephone
fa: تلفن

en: Web Site
fa: تارنما

en: Facebook Page
fa: صفحه فیسبوک

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Twitter Page
fa: صفحه توئیتر

en: Twitter
fa: توئیتر

en: LinkedIn Page
fa: صفحه لینکداین

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Photo Link
fa: پیوند عکس

en: Photo
fa: عکس

en: Presenter
fa: ارائه کننده

en: Biography
fa: زندگینامه

en: Contributor Role
fa: نقش مشارکت کننده

en: Conceptualization
fa: مفهوم سازی

en: Data curation
fa: دستورالعمل داده

en: Formal Analysis
fa: آنالیز رسمی

en: Funding acquisition
fa: کسب بودجه

en: Investigation
fa: تحقیق و بررسی

en: Methodology
fa: روش شناسی

en: Project administration
fa: مدیریت پروژه

en: Resources
fa: منابع

en: Software
fa: نرم افزار

en: Supervision
fa: نظارت

en: Validation
fa: اعتبار سنجی

en: Visualization
fa: تجسم

en: Writing - original draft
fa: نوشتن - پیش نویس اصلی

en: Writing - review & editing
fa: نوشتن - بررسی و ویرایش

en: Author(s)
fa: مولف(ها)

en: Contact Author
fa: تماس با مولف

en: Author who will serve as the point of contact for correspondence about the submission.
fa: مولف می خواهد درباره درخواست با شما در ارتباط باشد.

en: Alternate Contact
fa: تماس دیگر(جایگزین)

en: Alternate contact information, such as personal email address or telephone number; used only if unable to contact using above email address.
fa: اطللاعات تماس دیگر، مانند نشانی پست الکترونیکی شخصی ویا شماره تلفن؛ تنها درصورتی مورد استفاده قرار می گیرد که تماس با استفاده از نشانی پست الکترونیکی بالا مقدور نباشد.

en: Topic Areas
fa: ناحیه موضوع

en: Topic(s)
fa: موضوع (ها)

en: To help match submissions to reviewers and sessions, please select the area(s) most applicable to your submission
fa: برای کمک به مطابقت درخواست ها با بازبینی کننده ها و جلسات، لطفا موضوعاتی که بیشتر مناسب درخواست شما هستند را انتخاب کنید

en: Keywords
fa: کلیدواژه ها

en: Abstract
fa: چکیده

en: Content
fa: محتوا

note: T: File = table header used for file column
en: File
fa: پرونده

en: File size limit is %s.
fa: حد اندازه پرونده %s است.

en: Re-enter Password
fa: ورود مجدد رمز

en: Confirm
fa: تائید

en: Please enter a password you will remember. The submission ID, which you will receive via email upon submission of this form, along with this password will allow you to make future changes to this submission.
fa: لطفا رمزی را وارد کنید که بتوانید براحتی آنرا به یاد بیاورید. شناسه درخواست که با ثبت این درخواست.

en: Optional Comments
fa: توضیحات اختیاری

en: Comments
fa: نظرات (توضیحات)

en: Submission
fa: درخواست ارسال مقاله

en: Submissions are closed.
fa: درخواست ارسال مقاله بسته شده است.

en: Unable to verify whether submission has already been made
fa: عدم توانائی در بررسی اینکه درخواست ارسال شده است یا خیر

en: This submission appears to already have been made; please check your email for a confirmation.
fa: این درخواست ظاهرا قبلا ارسال شده است؛ لطفا پست الکترونیکی خود را برای تائید بررسی نمائید.

en: You may review or edit the submission <a href="%s">here</a>.
fa: شما <a href="%s"> اینجـــا </a> میتوانید یک درخواست را بازبینی و یا ویرایش کنید.

en: Please contact the Chair with any questions.
fa: لطفا در صورتیکه سوالی دارید با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: unable to process submission
fa: عدم توانائی در پردازش درخواست

en: unable to get submission ID
fa: عدم توانائی در گرفتن شناسه درخواست

en: unable to add one or more authors, but submission added.  Please edit submission.
fa: عدم توانائی در افزودن یک مولف یا بیشتر، بهرحال درخواست افزوده شده. لطفا درخواست را ویرایش کنید.

en: unable to add submission topic, but submission and authors added
fa: عدم توانائی در افزودن عنوان درخواست، با این وجود درخواست و مولف ها افزوده شدند

en: uploaded
fa: بالاگذاری شد

en: NOT uploaded
fa: بالاگذاری نشد

en: Your file failed to load properly.  Please try <a href="%s">uploading just the file</a> or contact the Chair.
fa: متاسفانه پروفایل شما بطور صحیحی بارگذاری نشد. لطفا <a href="%s"> سعی کنید فایل را بالاگذاری (آپلود) کنید </a> و یا با مدیر سامانه تماس بگیرید.

note: T: [:code:] should be left untranslated
en: <p><strong>Thank you for your submission. Your submission ID number is [:sid:]. Please write this number down and include it in any communications with us.</strong></p>
    
    <p><strong>Below is the information submitted. We have also emailed a copy to the submission contact. If you notice any problems or do <em>not</em> receive the email within 24 hours, please contact us.</strong></p>
    
    <p>[:formfields:]</p>
fa: <p><strong> از درخواست شما بسیار سپاسگزاریم. شناسه درخواست شما برابر است با[:sid:]. لطفا این شماره را یادداشت کنید و برای ارتباطات بعدی با ما آنرا به همراه داشته باشید. </strong></p>
    
    <p><strong> در زیر اطلاعات ارسال شده را می بینید. ما همچنین یک نسخه رونوشت از درخواست شما را به اطلاعات تماس درخواست ارسال می کنیم. اگر شما هر مشکلی داشتید و یا <em> هیچ </em> پست الکترونیکی را ظرف مدت 24 دریافت نکردید با ما تماس بگیرید.</strong></p>
    
    <p>[:formfields:]</p>

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission ID [:sid:]
fa: شناسه درخواست [:sid:]

note: T: [:OC_confName:] is the event name
en: Thank you for your submission to [:OC_confName:].  Below is a copy of the information submitted for your records.
    
    [:fields:]
fa: از ارسال درخواست شما به [:OC_confName:] بسیار ساسگزاریم. در زیر میتوانید یک رونوشت از اطلاعات ارسال شده خود را ببینید.
    
    [:fields:]

en: Please check over your entries, making sure everything is filled out.  When ready, click on the Make Submission button below once.
fa: لطفا مجددا ورودی های خود را بررسی کنید، مطمئن شوید که هر مورد ضروری را تکمیل کرده اید. سپس، روی دکمه ایجاد درخواست یکبار کلیک کنید.

en: The confirmation email will be sent to:
fa: ایمیل تأیید به شما ارسال می شود:

en: Make Submission
fa: درخواست ارسال مقاله

en: Upload File
fa: بالاگذاری فایل

en: File upload is not available
fa: بالاگذرای فایل در دسترس نمی باشد

en: Try again
fa: مجددا سعی کنید

en: Please fill in all fields.
fa: لطفا همه فیلد ها را تکمیل کنید.

en: The file failed to load.  Please <a href="%1$s">try again</a>.  If the problem persists, contact the <a href="%2$s">Chair</a>
fa: فایل بارگذاری نشد. لطفا <a href="%1$s"> مجددا تلاش کنید</a> . اگر همچنان مشکل وجود داشت، خواهشمندیم <a href="%2$s"> با مدیر سامانه تماس بگیرید</a>

note: T: %s = submission ID (number)
en: Submission ID %s has been uploaded.
fa: درخواست با شناسه %s با موفقیت بالاگذاری شد.

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission ID [:sid:] file uploaded
fa: فایل برای درخواست با شناسه [:sid:] با موفقیت بالاگذاری شد

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission ID [:sid:] has been uploaded.
    
    [:error:]
fa: درخواست با شناسه [:sid:] با موفقیت بالاگذاری شد.
    
    [:error:]

en: However, we were unable to update the format.
fa: بهرحال، ما قادر به بروزرسانی فرمت نیستیم.

en: The file failed to load properly.  Please email it directly to the <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s File failed - submission ID %3$s">Chair</a>
fa: متاسفانه فایل بطور صحیحی بارگذاری نشد. لطفا آنرا مستقیما <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s File failed - submission ID %3$s">به مدیر سامانه پست الکترونیکی کنید </a>

note: T: File format
en: Format
fa: قالب بندی

en: Withdraw Submission
fa: بازگرفتن درخواست ارسال مقاله

en: Submission withdraw is not available.
fa: لغو کردن درخواست در دسترس نیست.

en: Your submission has been withdrawn.  If this is not what you intended to do, please contact the Chair.
fa: درخواست شما لغو شد. اگر این چیزی نبود که شما می خواستید لطفا با مدیر سامانه تماس بگیرید.

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission Withdraw - ID [:sid:]
fa: لغو درخواست - شناسه [:sid:]

en: The submission below has been withdrawn at the author's request.  If you did not intend to withdraw the submission, please reply back.
    
    [:submission:]
fa: درخواست زیر بر اساس درخواست مولف آن لغو شد. اگر شما نمی خواستید درخواست لغو شود، لطفا پاسخ دهید.
    
    [:submission:]

en: We encountered a problem withdrawing your submission.  Please contact the Chair.
fa: متاسفانه ما برای لغو درخواست شما با مشکلی مواجه شده ایم. لطفا با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Clicking the button below will result in your submission being withdrawn.
fa: با کلیک بر روی دکمه زیر ، ‫درخواست ارسال مقال شما پس گرفته می شود.

en: Proceed with withdrawing submission?
fa: لغو درخواست شما انجام شود؟

en: New Advocate Assignment(s)
fa: تخصیص مدافع (های) جدید

note: T: [:OC_confName:] is the event name
en: New assignments have been made for you to advocate in the [:OC_confName:] OpenConf system:
    
    
    [:assignments:]
    
    Thank you.
fa: تخصیص (های) جدید برای شما ایجاد شده است تا در سامانه [:OC_confName:] دفاع کنید:
    
    
    [:assignments:]
    
    با تشکر.

note: T: [:OC_confName:] is the event name
en: New Reviewer Assignment(s)
fa: تخصیص بازبین (های) جدید

note: T: [:OC_confName:] is the event name
en: New assignments have been made for you to review in the [:OC_confName:] OpenConf system:
    
    
    [:assignments:]
    
    Thank you.
fa: تخصیص (های) جدید برای شما ایجاد شده است تا در سامانه [:OC_confName:] بازبینی کنید:
    
    
    [:assignments:]
    
    با تشکر.

en: Download All
fa: دریافت (دانلود) همه

en: %s Abstract Submission, Peer Review, and Event Management System
fa: بررسی و تحلیل مقاله و سامانه مدیریت همایش %s

en: Invalid file type
fa: نوع فایل نامعتبر

en: We are generating a ZIP archive of the files.  Please do not close this page.  Once the ZIP archive is created, you will be prompted to save the file.
fa: ما در حال ایجاد یک فایل ZIP بایگانی از فایل ها هستیم. لطفا این صفحه را نبندید. هرگاه فایل بایگانی ZIP ایجاد شد، شما پیغامی را مبنی بر ذخیره فایل دریافت خواهید نمود.

en: <a href="%s">Click here</a> to continue processing download.
fa: برای دریافت فایل (دانلود)<a href="%s"> اینجا را کلیک کنید </a>.

en: The ZIP archive has been created, and the download should begin shortly.
fa: فایل بایگانی ZIP با موفقیت ایجاد شد و دریافت فایل بزودی آغاز خواهید شد ...

en: One or more files were not found or too large to include in the ZIP archive.
fa: یک یا چند فایل پیدا نشد و یا برای قرار گرفتن در بایگانی ZIP بسیار حجیم است.

en: If the download does not begin automatically, <a href="%s">click here to download</a>.
fa: اگر دریافت (دانلود) بصورت خودکار آغاز نشد، <a href="%s"> برای دانلود اینجا را کلیک کنید </a>.

en: There are no files available
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست

en: %1$s field contains %2$d words; limit is %3$s words.
fa: %1$s فیلد حاوی %2$d کلمه است، محدودیت %3$s کلمه وجود دارد.

en: %1$s field contains %2$d characters; limit is %3$s characters.
fa: %1$s فیلد حاوی %2$d کاراکتر است، محدودیت %3$s  کاراکتر وجود دارد.

note: T: Single quotes (') must be written as \\' for translation of string "X = Delete Author ..."
en: X = Delete Author\n+ = Move Author Up\n&ndash; = Move Author Down\n\nNote: Only update author fields\nafter deleting/moving them
fa: X = حذف مولف \n+ = حرکت دادن مولف به بالا \n&ndash; = حرکت دادن مولف به پائین \n\nNote: فقط بروزرسانی فیلدهای مولف\nبعداز حذف/جابجا کردن آنها

en: Info
fa: اطلاعات

en: Delete Author
fa: حذف مولف

en: Move Author Up
fa: حرکت دادن مولف به بالا

en: Move Author Down
fa: حرکت دادن مولف به پائین

en: Maximum number of authors allowed by the Chair reached
fa: حداکثر تعداد مولف ها که توسط مدیر سامانه مشخص شده است به سر رسیده است

en: Delete Author %1$d
fa: حذف مولف %1$d

note: T: Single quotes (') must be written as \\' for translation of string "X = Delete Author ..."
en: X = Delete Author\n+ = Move Author Up\n&ndash; = Move Author Down\n\nNote: Only update individual author fields once\nall deleting and moving has been done
fa: X = حذف مولف\n+ = حرکت مولف به بالا \n&ndash; = حرکت مولف به پائین\n\nNote:  فقط یکبار فیلدهای شخصی موف را بروزرسانی کنید\nall حذف کردن و حرکت دادن با موفقیت انجام شد

en: click to add more authors
fa: برای افزودن مولف های بیشتر کلیک کنید

en: Add Author
fa: افزودن مولف

en: To add more authors, enable JavaScript and reload page.
fa: برای افزودن مولف های بیشتر، جاوااسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید و صفحه را مجددا بارگذاری (ریفرش) کنید.

note: T: %1$d = author number, %2$s = topic field short name; %3$s = invalid field value T: %1$d = author number, %2$s = field name, %3$s = field value
en: Author %1$d %2$s field value is invalid: %3$s
fa: مولف %1$d %2$s  مقدار فیلد نامعتبر است: %3$s

note: T: %1$s = topic field short name; %2$s = invalid field value T: %1$s = field name, %2$s = field value
en: %1$s field value is invalid: %2$s
fa: %1$s مقدار فیلد نامعتبر است: %2$s

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d selection(s); limit is %4$s selection(s)
fa: فیلد مولف %1$d %2$s حاوی %3$d انتخاب (ها) است، محدودیت انتخاب (ها) برابر است با %4$s

en: %1$s field contains %2$d selection(s); limit is %3$s selection(s)
fa: فیلد %1$s حاوی %2$d انتخاب (ها) است؛ محدودیت انتخاب (ها) برابر است با %3$s

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d words; limit is %4$s words.
fa: فیلد مولف %1$d %2$s حاوی %3$d کلمه است؛ محدودیت کلمه های برابر است با %4$s .

en: Author %1$d %2$s field contains %3$d characters; limit is %4$s characters.
fa: فیلد مولف  %1$d %2$s حاوی %3$d کاراکتر است؛ محدودیت کاراکترهای برابر است با %4$s .

note: T: %1$d = author number, %2$s = field name
en: Author %1$d %2$s field is required
fa: فیلد مولف %1$d %2$s ضروری است

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission [:sid:] Withdrawn
fa: درخواست ارسال مقاله [:sid:] حذف شد

note: T: [:OC_confName:] is the event name; [:sid:] is the numeric submission ID
en: The submission below has been withdrawn and is no longer assigned to you.
    	
    	[:sid:]. [:title:]
fa: این خواست ارسال مقاله حذف شده است و دیگر به شما تعلق ندارد
    	
    	[:sid:]. [:title:]

note: T: %s = OpenConf
en: %s Home
fa: صفحه اصلی %s

note: T: Member Home = Committee Member Home Page (e.g., Reviewer Home Page)
en: Member Home
fa: صفحه اصلی کاربران

en: Update Profile
fa: بروز رسانی پروفایل

en: Sign Out
fa: خروج از سامانه

en: Signed in as: %1$s (%2$d)
fa: وارد شده به عنوان: %1$s (%2$d)

note: T: %s = OpenConf
en: %s Peer Review and Submission Management System
fa: بررسی و تحلیل مقاله و سامانه مدیریت همایش %s

note: T: %2s = OpenConf DO NOT REMOVE, ALTER, OR HIDE THIS COPYRIGHT NOTICE
en: Powered by <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a><sup>&reg;</sup>
fa: نیرو گرفته از <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a><sup>&reg;</sup>

note: T: %1s-%2s = YYYY-YYYY, %4$s = Zakon Group LLC DO NOT REMOVE, ALTER, OR HIDE THIS COPYRIGHT NOTICE
en: Copyright &copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>
fa: حق کپی &copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>

en: We have encountered a problem:
fa: متاسفانه مشکلی پیش آمده است:

en: Please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=OpenConf problem&body=%2$s">Chair</a>.
fa: لطفا <a href="mailto:%1$s?subject=OpenConf problem&body=%2$s"> با مدیر سامانه </a> تماس بگیرید.

en: Please contact the system administrator.
fa: لطفا با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: file not available
fa: فایل موجود نمی باشد

en: Completed
fa: کامل شد

en: Assigned
fa: الموعد المحدد

en: Last Update
fa: آخرین بروزرسانی

en: Reviewer
fa: بازبینی کننده

note: T: Score = review score
en: Score
fa: امتیاز

en: Program is not available.
fa: برنامه در دسترس نیست.

en: Links open in a new window
fa: لینک ها در پنجره ای جدید باز خواهند شد

en: Mobile Program
fa: برنامه موبایل

note: T: Checking a box next to a session in the mobile program will highlight it
en: Check to highlight session
fa: بررسی کنید تا جلسه برجسته شود

note: T: %ss = Authors
en: Authors
fa: مولف ها

en: Discussant
fa: مباحثه کننده

en: Sessions
fa: جلسه ها

en: Talks
fa: سخنرانی ها

note: T: Speakers = Presenters - used for mobile app tab, keep short
en: Speakers
fa: مجریان

en: Search
fa: جستجو کردن

en: Location
fa: محل

en: About
fa: اطلاعات

en: Invalid submission ID or format.
fa: شناسه درخواست نامعتبر یا قالب بندی (فرمت) نامعتبر.

en: Please <a href="%1$s">try again</a>.  If the problem persists, contact the <a href="mailto:%2$s?subject=File Upload failed">Chair</a>
fa: لطفا <a href="%1$s"> دوباره تلاش کنید </a> . اگر مشکل همچنان وجود داشت با <a href="mailto:%2$s?subject=File Upload failed"> مدیر سامانه </a> تماس بگیرید

en: Unable to verify file upload.
fa: عدم توانائی در تائید بالاگذاری فایل.

en: The file failed to load.
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد.

en: However, we were unable to update the database.
fa: با این حال، ما نتوانستیم بانک اطلاعاتی را بروزرسانی کنیم.

en: Submission ID %s file uploaded
fa: فایل برای درخواست با شناسه %s با موفقیت بالاگذاری شد

en: Unable to find submission ID %s
fa: عدم توانائی در پیدا کردن شناسه درخواست %s

en: Password entered is not valid for submission ID %s
fa: رمز وارد شده برای درخواست با شناسه %s نامعتبر است

en: Please have your file ready to upload before clicking the button below.  You will have %d minutes to upload the file once you click the button.
fa: لطفا فایل خود را برای بالاگذاری آماده داشته باشید پیش از آنکه بر روی دکمه زیر کلیک کنید. شما %d دقیقه برای بالاگذاری فایل وقتیکه روی دکمه کلیک میکنید زمان خواهید داشت.

en: Select File for Upload
fa: انتخاب فایل برای بالاگذاری

en: CAPTCHA
fa: کد امنیتی

en: CAPTCHA verification failed
fa: کد امنیتی وارد شده نامعتبر است

en: CAPTCHA Check
fa: بررسی کد امنیتی

en: Unable to open file to check format
fa: عدم توانائی در باز کردن فایل برای بررسی قالب بندی (فرمت)

en: File uploaded does not match format selected
fa: فایل بالاگذاری شده با قالب بندی (فرمت) انتخاب شده مطابقت ندارد

en: File uploaded does not match format selected.  Please re-check and try again.  If you are unable to upload the file, contact the Chair.
fa: فایل بالاگذاری شده با قالب بندی (فرمت) انتخاب شده مطابقت ندارد. لطفا مجددا بررسی کنید و دوباره تلاش کنید. اگر شما قادر به بالاگذاری فایل نیستید با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Assign Reviews
fa: تخصیص دادن بازبین ها

en: This feature is currently disabled
fa: این ویژگی در حال حاضر غیرفعال است

en: Please go back and select at least one submission and one reviewer
fa: لطفا برگردید و حداقل یک درخواست و یک بازبین کننده را انتخاب کنید

en: You may not make assignments to reviewer ID %d.
fa: شما ممکن است تخصیصی (هایی) را به بازبین کننده با شناسه %d ایجاد نکرده باشید.

en: Submission ID %1$d is in conflict with reviewer ID %2$d.
fa: شناسه درخواست %1$d با شناسه بازبین کننده ی %2$d در تصادم است.

en: You may not make assignments to submission ID %d.
fa: شما ممکن است تخصیص (هایی) را به درخواست با شناسه %d ایجاد نکرده باشید.

en: Submission %1$d was already assigned reviewer %2$d.
fa: درخواست %1$d در حال حاضر به بازبین کننده %2$d تخصیص داده شده است.

en: Error assigning submission %1$d to reviewer %2$d.
fa: خطا در تخصیص درخواست %1$d به بازبین کننده %2$d .

en: Submission %1$d assigned to reviewer %2$d.
fa: درخواست %1$d به بازبین کننده %2$d اختصاص داده شد.

note: T: %1$s = reviewer name; $2$d = reviewer ID
en: Notification sent to %1$s (%2$d)
fa: پیغام اطلاع به %1$s (%2$d) ارسال شد.

note: T: %1$s = email address (do not change href); %2$s = reviewer name; %3$d = reviewer ID
en: Unable to email notification to <a href="mailto:%1$s">%2$s</a> (%3$d)
fa: عدم توانائی در ارسال پست الکترونیکی اطلاع رسانی به <a href="mailto:%1$s">%2$s</a> (%3$d)

en: No submissions are available
fa: هیچ درخواستی در دسترس نیست

en: Reviews
fa: بازبینی

en: ID
fa: شناسه

en: No reviewers have signed up yet
fa: هیچ بازبین کننده ای در حال حاضر ثبت نام نکرده است

en: Select Submission(s):
fa: انتخاب درخواست (ها)

en: Reviewers
fa: بازبینی کننده ها

en: Select Reviewer(s):
fa: انتخاب بازبین کننده (ها)

en: Tip: Click on ID, Name, or Reviews on the line below to re-sort this list (page will reload)
fa: نکته: برای مرتب شدن مجدد صفحه در خط زیر روی شناسه، نام و یا بازبینی ها کلیک کنید (صفحه مجددا بارگذاری میشود)

en: Option(s):
fa: تنطیم (ها):

en: Notify Reviewer(s)
fa: اطلاع به بازبین کننده (ها)

en: check box to notify reviewer(s) that new assignments have been made
fa: برای اطلاع بازبین کننده (ها) که هر تخصیص جدیدی ایجاد شد روی چک باکس کلیک کنید

note: T: [:OC_confName:] is the event name
en: Review(s) for the [:OC_confName:] submission below have been completed:
    
    [:title:]
fa: بررسی برای ارسال زیر به [:OC_confName:] تکمیل شده است:
    
    [:title:]

en: Review(s) Completed
fa: بازبینی کامل شد

en: Unassign Reviews
fa: نظرات را لغو

en: Unable to retrieve information
fa: عدم توانائی در بازیابی اطلاعات

en: Committee Member
fa: عضو کمیته

en: No reviews found
fa: هیچ بازبینی پیدا نشد

en: Bidding is not open
fa: مزایده / پیشنهاد باز نیست

en: Invalid submission or bid
fa: درخواست / پیشنهاد نامعتبر است

en: Bid saved
fa: پیشنهاد ذخیره شد

en: Unable to save bid
fa: عدم توانائی در ذخیره پیشنهاد

en: We were unable to automatically save your bid. This may have been due to your session timing out. Try opening up a new browser window, and signing in once again. Then revisit this window and click the Save Bid button below.
fa: ما نمی توانیم بصورت خودکار پیشنهاد شما را ذخیره کنیم. این ممکن است به سبب منقضی شدن جلسه سیستمی شما باشد. یک پنجره ی مرورگر جدید باز کنید و مجددا وارد سامانه شوید. سپس دوباره این پنجره را ببینید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

en: We were unable to automatically save your bid (reason: %1$s).<br />Please use the Save Bids button below.
fa: ما نمی توانیم بصورت خودکار پیشنهاد شما را ذخیره کنیم (علت: %1$s ). <br /> لطفا از دکمه ذخیره پیشنهاد استفاده کنید.

note: T: Bidding = reviewer bidding of submission for review
en: Bidding
fa: مناقضه

en: Bids saved
fa: پیشنهاد ذخیره شد

en: <strong>Instructions:</strong> Select your bids from the pop-up menus in the Bid column, then click the <em>Save Bids</em> button at bottom.
fa: <strong>دستورالعمل ها:</strong> پیشنهادهای خود را از فهرست پیشنهادات انتخاب کنید، سپس بر روی دکمه <em> ذخیره پیشنهادات </em> در پائین صفحه کلیک کنید.

en: Legend:
fa: شرح :

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: صافی (فیلتر)

en: Bid
fa: پیشنهاد

en: view abstract
fa: دیدن چکیده

en: Save Bids
fa: ذخیره پیشنهاد

en: Bid on Submissions
fa: پیشنهاد روی درخواستها

note: T: Bid options
en: In Conflict
fa: در تداخل

en: Low / No Expertise
fa: عدم تخصص / تخصص پائین

en: Medium / Topic Knowledge
fa: دانش متوسط / دانش موضوعی

en: High / Very Interested
fa: خیلی علاقه مند / علاقه مندی زیاد

note: T: %1$d-%2$d = range of letters allowed (e.g., 5-50)
en: %1$d-%2$d characters: letters, numbers, @, period (.), hyphen (-)
fa: %1$d-%2$d کاراکترها : حروف، اعداد، @ ، نقطه ، خط تیره

en: %d or more characters (any)
fa: %d یا کاراکترهای بیشتر (هر چیزی)

en: Email me a copy of this review
fa: یک رونوشت از این بازبینی را برای من پست الکترونیکی کنید

en: Useful for your own record or in case there is some kind of error during updating.
fa: برای رکورد اطلاعاتی شما مناسب است و یا در مواردی که هنگام بروزرسانی خطاهائی وجود داشته باشد.

en: Note that if your session times out, you will not receive an email; instead you should log back in right away to recover the review.
fa: نکته اینکه اگر جلسه شما به پایان رسیده است، شما پیغام پست الکترونیکی را دریافت نخواهید کرد؛ در مقابل شما باید در جایی کارتان را ذخیره کنید تا بتوانید بازبینی را ترمیم کنید.

en: I have completed the review
fa: من بازبینی را تکمیل کرده ام

en: Check this box when you have finished the review for this submission.  This is used only to track how many outstanding reviews there are.  You will still be able to edit this review after checking this box, until the review deadline date.
fa: هرگاه بازبینی درخواست را تمام کردید این چک باکس را علامت بزنید. این تنها برای اینکه بتوانیم پیگیری کنیم که چه تعداد بازبینی انجام شده است استفاده میشود. شما بعداز علامت زدن این چک باکس باز هم میتوانید این بازبینی را ویرایش کنید تا زمانیکه تاریخ پایان بازبینی سر برسد.

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Discussions are closed
fa: گفتگو ها بسته شده اند

en: You do not have permission to access the discussion
fa: شما اجازه لازم را برای دسترسی به گفتگو ها ندارید

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Advocate
fa: حامی

en: Notification:
fa: اطلاع رسانی:

en: sort by score
fa: مرتبسازی بر اساس امتیاز

en: reverse sort order
fa: برعکس کردن ترتیب مرتبسازی

en: click to reverse sort order
fa: برای برعکس کردن ترتیب مرتبسازی کلیک کنید

en: sort by last posting time
fa: مرتبسازی بر اساس آخرین زمان پست کردن

en: Last Post
fa: آخرین پست

en: sort by Submission ID
fa: مرتبسازی بر اساس شناسه درخواست

en: Posts
fa: پست ها

en: Go to first new post
fa: رفتن به اولین پست جدید

en: Review must be completed prior to accessing discussion
fa: قبل از دسترسی به گفتگو بازبینی باید تکمیل شود

note: T: %1$s = UTC offset (e.g., -0400); %2$s = time
en: All times are UTC %1$s.  The time now is %2$s
fa: همه زمان ها UTC %1$s هستند. زمان الان برابر است با %2$s

en: Discussion Threads
fa: رشته های گفتگو

en: Discussion Options
fa: تنظیمات گفتگو

en: Options saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Email Notification:
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی:

en: Receive email notification whenever a post is made for a submission you are assigned to
fa: دریافت اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی هرگاه که یک پست برای درخواستی که شما برای آن تخصیصی داده اید ایجاد شد

en: Save Options
fa: ذخیره تنظیم ها

en: Post Comment
fa: ارسال نظر

en: Comment needs to include some text
fa: نظر باید حاوی متنی باشد

en: Discussion Post Notification
fa: اطلاع رسانی پست های گفتگو

en: A new post has been made in the discussion of submission:
fa: یک پست جدید برای گفتگوی درخواست ایجاد شده است:

en: If you are already signed into OpenConf, you may view and reply to the post at:
fa: اگر شما در حال حاضر به سامانه وارد شده اید، ممکن است بخواهید پستی را ببینید و یا پاسخ دهید در :

en: Note that if the above web address is broken across multiple lines, you will need to copy/paste into one line.
fa: نکته اینکه اگر نشانی وب بالا به چند خط شکسته است، شما نیاز خواهید داشت تا آنرا به یک خط کپی کنید.

en: The post follows below.
fa: پست خود را میتوانید در زیر مشاهده کنید.

note: T: %s = Chair
en: Chair
fa: مدیریت سامانه

en: All Threads
fa: همه رشته ها

en: Submission ID %d Discussion
fa: گفتگوی شناسه  درخواست %d

en: Preview Post
fa: پیش نمایش پست

en: Preview Comment
fa: پیش نمایش نظر

note: T: %d = review/program committee member ID
en: Member ID %d
fa: شناسه عضو %d

en: No comments have been posted yet.
fa: هیچ نظری در حال حاضر پست نشده است.

en: Add a Comment
fa: افزودن نظر

en: Invalid thread ID
fa: شناسه موضوع نامعتبر

en: Discussions are currently closed
fa: مباحثه کننده ها در حال حاضر بسته شده اند

en: Please complete your review first
fa: لطفا ابتدا بازبینی خود را کامل کنید

en: Unable to retrieve upload file types
fa: عدم توانائی در بازیابی انواع فایل برای بالاگذاری

en: IEEE eCopyright
fa: حق کپی الکترونیکی IEEE

en: Please go back and check that the correct submission ID and password were entered.
fa: لطفا برگردید و بررسی کنید که شناسه درخواست و رمز بطرز صحیحی وارد شده باشند.

note: T: Do not translate "Copyright Submission"
en: When you click on the <em>Copyright Submission</em> button below, you will be redirected to an IEEE server to process your copyright submission.
fa: وقتی شما بر روی <em> حق مولف درخواست </em> کلیک میکنید شما به خادم (رایانه سرور) موسسه IEEE منتقل خواهید شد تا درخواست حق مولف شما مورد پردازش قرار گیرد.

en: Sign In
fa: ورود به سامانه

en: Submit Copyright
fa: ارسال حق مولف (کپی رایت)

en: Unable to retrieve upload file type
fa: عدم توانائی در بازیابی نوع فایل برای بالاگذرای

en: Upload Type
fa: نوع بالاگذاری

en: Go
fa: برو

en: File type
fa: نوع فایل

en: Invalid file type selected
fa: نوع فایل انتخاب شده نامعتبر است

note: T: File Type (not format) T: Type = Submission Type (e.g., paper, poster)
en: Type
fa: نوع

en: There are no files available for viewing
fa: فایلی برای دیدن در دسترس نیست

en: Reviewers are not permitted access to this file type
fa: بازبینی کننده ها اجازه دسترسی به این نوع فایل را ندارند

en: Unable to retrieve file type
fa: عدم توانائی در بازیابی نوع فایل

en: File type access is not available
fa: دسترسی به نوع فایل در دسترس نمی باشد

en: File is not available
fa: فایل در دسترس نیست

note: T: %s = submission ID (number)
en: Submission ID %s file upload.
fa: فایل برای درخواست با شناسه %s با موفقیت بالاگذاری شد.

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Submission ID [:sid:] file upload
fa: فایل برای درخواست با شناسه [:sid:] با موفقیت بالاگذاری شد

en: The file failed to load
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد

en: The file failed to load properly
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد

en: Return to form
fa: بازگشت به فرم

en: Total upload limit for this form is %s.
fa: حداکثر سقف بارگذاری برای این فرم %s است.

en: Upload Files
fa: بارگذاری پرونده ها

en: Billing Address
fa: نشانی صورت حساب

en: Card Number
fa: شماره کارت

en: 3 digit code on back of credit card, or 4 digit on front for AmEx
fa: کد سه رقمی در پشت کارت اعتباری و یا کد چهار رقمی در جلوی کارت های AmEx

en: Card Code (CVV)
fa: کد کارت (CVV)

en: Card Expiration
fa: انتقال کارت

en: Total
fa: کل

en: Make Payment
fa: پرداخت کردن

en: Credit Card
fa: کارت اعتباری

note: T: Check = bank check (used for payment)
en: Check
fa: بررسی

note: T: Bank Transfer = wire transfer (used for payment)
en: Bank Transfer
fa: انتقال بانکی

en: Copyright&copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>
fa: حق مولف&copy;%1$s-%2$s <a href="%3$s" target="_blank">%4$s</a>

en: View Proceedings
fa: دیدن مجموعه مقالات

en: Proceedings
fa: مجموعه مقالات

en: Unable to retrieve submissions
fa: عدم توانائی در بازیابی درخواست های ارسال مقاله

en: Nothing found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Proceedings are not available
fa: مجموعه مقالات در دسترس نیست

en: Please select proceedings to view:
fa: لطفا مجموعه مقالات را برای نمایش انتخاب کنید:

en: Submission Summary
fa: خلاصه درخواست ها

en: Submission summary is not available
fa: خلاصه درخواست ها در دسترس نیست

en: Invalid proceedings selection
fa: انتخاب مجموعه مقالات نامعتبر

en: Invalid submission ID
fa: شناسه درخواست نامعتبر

en: Submission is not available
fa: درخواست در دسترس نیست

en: File viewing is not available
fa: نمایش فایل در دسترس نیست

note: T: Online event program
en: Program
fa: برنامه

note: T: Session moderators and paper discussants
en: Session Chairs and Discussants
fa: دبیران جلسه و مباحثه کننده ها

note: T: Session Moderators
en: Session Chairs
fa: دبیران جلسه

note: T: Paper Discussants
en: Discussants
fa: مباحثه کننده ها

en: Program Preview
fa: پیش نمایش برنامه

en: Enter keycode below and click the <em>Preview</em> button to preview the program.  Access to some program features may be limited.
fa: کد کلیدی را در زیر وارد کنید و روی <em> پیش نمایش </em> برای پیش نمایش برنامه کلیک کنید. دسترسی به برخی از ویژگی های برنامه کنفرانس ممکن است محدود باشد.

en: Keycode
fa: کد کلیدی

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: No program sessions were selected.
fa: هیچ جلسه برنامه ای انتخاب نشده است.

en: The program is not ready yet
fa: برنامه هنور آماده نیست

note: T: %s = conference short name
en: My %s Program
fa: برنامه %s من

en: add to calendar
fa: افزودن به تقویم

en: Unable to retrieve session presentation authors
fa: عدم توانائی در بازیابی اطلاعات مولف های ارائه نشست

en: Unable to retrieve session presentations
fa: عدم توانائی در بازیابی ارائه های جلسه

en: Session Info
fa: اطلاعات جلسه

en: Program is not available
fa: برنامه در دسترس نیست

en: Full Program
fa: برنامه کامل

en: Session is not available
fa: جلسه در دسترس نیست

en: Time Zone
fa: منطقهٔ زمانی

note: T: Set = button to Set desired language if JavaScript is disabled
en: Set
fa: نشاندن

en: If you would like to create a personalized program, check the boxes next to the sessions you would like to attend, then click the Create My Program button at the bottom of the page.  You may then save or print your personalized program through your browser.
fa: اگر شما می خواهید یک برنامه سفارشی شده را ایجاد کنید، بر روی باکس های که می خواهید در نشست های آنها شرکت کنید کلیک کنید، سپس بر روی دکمه "ایجاد برنامه من" در پائین صفحه کلیک کنید. شما سپس با استفاده از امکانات مرورگر خود میتوانید برنامه ی سفارشی شده خود را ذخیره و یا چاپ کنید.

en: Session Chair
fa: دبیر جلسه

note: T: Create My Program is a button used to create a personalized conference program
en: Create My Program
fa: ایجاد برنامه من

en: At-a-Glance Program
fa: برنامه در یک نگاه

en: Have a keycode?
fa: آیا کد کلیدی دارید؟

en: This submission may not be viewed
fa: این درخواست ممکن است دیده نشده باشد

en: Email everyone in the above session
fa: ایمیل هر کس در جلسه فوق

en: No assignments found
fa: هیچ تخصیصی پیدا نشد

en: Your profile has been updated.
fa: پروفایل شخصی شما بروزرسانی شد.

en: Other
fa: دیگر

en: Invalid credentials
fa: اعتبار نامعتبر

en: Your consent is required and is subject to our Privacy Policy linked above.
fa: رضایت شما مورد نیاز است و تحت نظر ما خطمشی رازداری است.

en: A request has been received to reset the password for an account with %s.  Please follow the link below to set a new password.  If you did not make this request, you may ignore this message.
fa: یک درخواست برای بازنشانی رمز برای حساب کاربری %s دریافت شد. لطفا برای تنظیم رمز جدید از پیوند زیر پیروی کنید. اگر شما این درخواست را ایجاد نکرده اید، شما میتوانید این پیغام را نادیده بگیرید.

en: A message has been sent to your email address with a link to reset the password.
fa: یک پیغام همراه با پیوندی حهت بازنشانی رمز به نشانی پست الکترونیکی شما ارسال شد.

en: Account Type
fa: نوع حساب کاربری

en: If you do not have a password, enter your email address and click the "Reset Password" button
fa: اگر شما رمز خود را ندارید، نشانی پست الکترونیکی خود را وارد کرده و بر روی "بازنشانی رمز" کلیک کنید

en: View Assignments
fa: دیدن تخصیص ها

en: Invalid program request
fa: درخواست برنامه نامعتبر

en: Reviewer Comments
fa: نظرات بازبین کننده

en: There are no reviewer comments as of yet
fa: در حال حاضر نظر بازبین کننده ای وجود ندارد

en: Author Rebuttal
fa: تکذیب مولف

en: Submit Rebuttal
fa: ثبت تکذیب

en: A rebuttal entry has already been submitted
fa: یک ورودی تکذیب در حال حاضر ثبت شده است

en: Your rebuttal has been recorded.
fa: تکذیب شما ثبت شد.

en: The author has made the following rebuttal to the reviews:
fa: مولف تکذیب زیر را برای بازبینی ها ایجاد کرده است:

en: We could not record your rebuttal.  It is displayed above so you may copy it and try again
fa: ما نتوانستیم تکذیبیه شما را ثبت کنیم. آن در بالا نمایش داده شده است لذا شما میتوانید آنرا کپی و مچددا تلاش کنید

en: Your rebuttal appears to be blank
fa: تکذیبیه شما ظاهرا خالی است

en: Request invalid
fa: درخواست نامعتبر

en: See Reviewer Comments
fa: دیدن نظرات بازبینی کننده ها

en: No author rebuttal
fa: هیچ تکذیبیه مولفی نیست

en: All Rebuttals
fa: همه تکذیبیه ها

en: Rebuttals
fa: تکذیبیه ها

en: You are not assigned to this submission
fa: شما به این درخواست تخصیص داده نشده اید

en: Your follow-up input is blank.
fa: ورودی سما خالی است.

en: You may only submit a follow-up comment once.
fa: شما فقط یکبار میتوانید نظر پیگیری وارد کنید.

en: Your follow-up has been recorded.
fa: پیگیری شما ثبت شد.

en: A reviewer has made this follow-up comment to the author's rebuttal:
fa: یک بازبین کننده این نظر پیگیری را برای تکذیبیه مولف ایجاد کرده است:

en: Rebuttal not found
fa: تکذیبیه پیدا نشد

en: Your Follow-up:
fa: پیگیری شما:

en: Submit Follow-up
fa: ثبت پیگیری

en: View Reviewer Comments
fa: دیدن نظرات بازبینی کننده ها

en: Rebuttal Update
fa: بروزرسانی تکذیبیه

en: No rebuttal made
fa: هیچ تکذیبیه ای ایجاد نشده است

en: No reviewers have provided follow up comments
fa: هیچ بازبین کننده ای نظر پیگیری ارائه نداده است

en: Reviewer Follow-up:
fa: پیگیری بازبین کننده:

en: Responses
fa: پاسخ ها

en: Rebuttal
fa: تکذیبیه

en: view and respond to rebuttal
fa: دیدن و پاسخ دادن به تکذیبیه

en: View Review Files
fa: نمایش فایل های بازبینی

en: Reviewer ID is invalid.
fa: شناسه بازبین کننده نامعتبر است.

en: Unable to process request
fa: عدم توانائی در پردازش درخواست

en: Session expired.  Please <a href="%s">sign in</a> again.
fa: جلسه منقضی شده است. لطفا <a href="%s"> وارد سیستم </a> شوید و دوباره سعی کنید.

en: Unable to setup session to view review files
fa: عدم توانائی در برپائی نشست برای نمایش فایل های بازبینی

en: Unable to retrieve review files
fa: عدم توانائی در بازیابی فایل های بازبینی

en: There are no review files available for viewing
fa: هیچ فایل بازبینی برای نمایش در دسترس نیست

en: Select review file
fa: انتخاب فایل بازبینی

en: You will have one hour from the time you sign in to retrieve review files.  After one hour, you will need to sign in again.
fa: شما یک ساعت زمان از زمانی که وارد سامانه شده ایدبرای بازیابی فایل های بازبینی فرصت دارید. بعداز یک ساعت شما نیاز به ورود مجدد به سامانه خواهید داشت.

en: Review File
fa: فایل بازبینی

en: Upload Review Files
fa: بالاگذاری فایل های بازبینی

en: Upload Review File
fa: بالاگذاری فایل بازبینی

en: Reviewer file upload is closed
fa: بالاگذاری فایل بازبین کننده بسته شده است

en: You do not have any submissions assigned
fa: شما هیچ درخواست تخصیص داده شده ای ندارید

en: Unable to store file
fa: عدم توانائی در ذخیره فایل

en: Unable to update format.  Try again or notify Chair.
fa: عدم توانائی در بروزرسانی قالب بندی (فرمت). مجددا تلاش کنید و یا به اطلاع مدیر سامانه برسانید.

en: Submissions assigned for review:
fa: درخواست های تخصیص داده شده برای بازبینی:

en: Upload a submission review file
fa: بالاگذاری یک فایل بازبینی درخواست ارسال مقاله

en: Re-uploading a review file for a submission will replace the existing file.
fa: بالاگذاری مجدد یک فایل بازبینی برای یک درخواست با فایل موجود چایگزین خواهد شد.

en: Shepherd Comments
fa: نظرات چوپان

en: Shepherding is closed
fa: ویژگی چوپان بسته شده است

en: View Shepherd Comments
fa: مشاهده نظرات چوپان

en: Note: Session times out after %d minutes of inactivity
fa: نکته: جلسه سیستمی بعداز %d دقیقه از عدم فعالیت شما منقضی خواهد شد

en: Shepherd
fa: شبان

note: T: %1$s = UTC offset (e.g., -0400); %2$s = time
en: All times are UTC %1$s. This web page was last loaded at %2$s.
fa: همه زمان ها UTC %1$s هستند. این صفحه وب آخرین بار در ساعت %2$s بارگذاری شد.

en: Submissions
fa: مقاله ها

en: Unable to update format.  Try again or contact us.
fa: عدم توانائی در بروزرسانی قالب بندی (فرمت). دوباره امتحان کنید یا با ما تماس بگیرید.

en: New Post
fa: مطلب جدید

en: A new post has been made to the discussion of submission:
    				
    [:sid:]. [:title:]
    
    - - - - - - -
    
    [:commentorfile:]
    
    - - - - - - -
    
    [:url:]
fa: پیام جدیدی در بحث ارسال ارسال شد:
    ‬
    ‏‫				
    ‬
    ‏‫[:sid:]. [:title:]
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‏‫- - - - - - -
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‏‫[:commentorfile:]
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‏‫- - - - - - -
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‏‫[:url:]
    ‬

en: Shepherd %d
fa: شبان %d

en: Session timed out
fa: وقت این جلسه به پایان رسیده است

en: Please check over your entries, making sure everything is filled out.  When ready, click on the Initiate Submission button below once.
fa: لطفا ورودی های خود را کامل بررسی کنید و مطمئن شوید که هر مورد ضروری وارد شده است. وقتیکه آماده بودید، بر روی دکمه آغاز ثبت درخواست در زیر یکبار کلیک کنید.

en: Initiate Submission
fa: آغاز ثبت درخواست

en: Transaction Failed
fa: تراکنش با شکست مواجه شد

en: Your payment was successful, however we were unable to issue a submission ID
fa: پرداخت شما با موفقیت انجام شد، با این حال ما قادر به انجام شناسه درخواست نیستیم

en: Redirecting... Click <a href="%s">here</a> if page does not update automatically in 10 seconds.
fa: در حال هدایت . . . اگر صفحه در ده ثانیه بصورت خودکار بروزرسانی نشد <a href="%s"> اینـــــجا </a> را کلیک کنید.

en: Your payment could not be verified.  Please contact us for further assistance.
fa: پرداخت شما تائید نشد. لطفا برای کمک و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

en: The transaction failed for the following reason(s):
fa: به دلائل زیر تراکنش با شکست مواجه شد:

en: Submission Fee
fa: هزینه درخواست ارسال مقاله

en: Payment Type
fa: نوع پرداخت

en: Submission Information
fa: اطلاعات درخواست

en: Payment Information
fa: اطلاعات پرداخت

en: Language
fa: زبان

en: Please check back
fa: لطفا بعدا بررسی نمائید

en: Review and Program Committees
fa: کمیته های بررسی و برنامه

en: Sign Up
fa: ثبت نام در سامانه

en: Enter
fa: ورود

en: Committee sign-in is closed
fa: ورود کمیته بسته است

note: T: Leave as X - it indicates closing the privacy banner box
en: X
fa: ‫X

en: This website uses cookies to provide essential services only.
fa: این وب سایت فقط از کوکی ها برای ارائه خدمات اساسی استفاده می کند.

en: Recommendation
fa: پیشنهاد

en: Committee Comments
fa: نظرات کمیته

en: Reasons must be included for all submissions, because they help us determine what to do when reviewers disagree with each other.
fa: دلائل باید شامل همه ی درخواست های ارسال مقاله باشد، زیرا آنها به ما کمک می کنند وقتی که بازبینی کننده ها با هم مخالف هستند چکار کنیم.

en: You are not listed as being on the program committee
fa: شما بعنوان کمیته برنامه در فهرست مربوطه نیستید

en: Submit Recommendation
fa: توصیه های ثبت کردن

en: Email Reviewers
fa: پست الکترونیکی بازبینی کننده ها

en: This submission failed our security check, possibly due to you have signed in again, or a third-party having redirected you here.  Below is the information provided.  If you were attempting to submit a review, print this information out or copy/paste it to a new document so it can be re-entered; then <a href="%s">try again</a>.  If the problem persists, please contact the Chair.
fa: این درخواست در بررسی های امنیتی سامانه با شکست روبرو شد، احتمالا به دلیل اینکه شما دوباره وارد سامانه شده اید، و یا از طریق یک تارنمای دیگر به اینجا هدایت شده اید. در زیر اطلاعات ارائه شده را میتوانید ببینید. اگر شما در حال تلاش برای ارسال یک بازبینی بودید، از این اطلاعات در یک سند جدید نسخه پشتیبان تهیه کنید سپس میتوانید آنها را مجددا وارد کنید؛ و بعد <a href="%s"> دوباره تلاش کنید </a>. اگر باز هم مشکل وجود داشت، لطفا با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Recommendation has been submitted.
fa: توصیه (ها) با موفقیت ارسال شد (ند).

en: Return to Recommendation
fa: بازگشت به توصیه

en: An account for the email address entered already exists.  Would you like to <a href="%1$s">Sign In</a> or <a href="%2$s">Recover Username</a>?
fa: یک حساب کاربری برای نشانی پست الکترونیکی وارد شده در حال حاضر وجود دارد. آیا مایل به <a href="%1$s"> ورود به سامانه </a> هستید و یا میتوانید <a href="%2$s">نام کاربری را بازیابی کنید </a>؟

note: T: $1$d and $2$d = range of characters permitted (e.g., 5 and 50)
en: Username must be between %1$d and %2$d characters: letters, numbers, period, hyphen, @
fa: نام کاربری باید بین %1$d و %2$d باشد و کاراکترهای مجاز شامل : حروف،اعداد، نقطه، خط تیره و @

en: Username is already taken; select a different username (or <a href="%s">Sign In</a> if you already registered)
fa: نام کاربری در حال حاضر انتخاب شده است؛ لطفا نام کاربری دیگری را انتخاب نمائید (و یا <a href="%s"> وارد سامانه شوید </a> اگر در حال حاضر ثبت نام کرده اید)

note: T: %d = number of characters
en: Password must be at least %d characters
fa: اسم رمز باید حداقل %d کاراکتر باشد

en: Personal Info
fa: اطلاعات شخصی

en: To help match submissions to reviewers, please select the area(s) most applicable to your submission
fa: برای کمک به تخصیص درخواستهای ارسال مقاله به بازبینی کننده ها، لطفا موضوع (هائی) که بیشتر مناسب مقاله شماست را انتخاب نمائید

en: Comments to Chair
fa: نظرات برای دبیر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Account
fa: حساب

en: Download
fa: دریافت (دانلود)

en: Email Username
fa: نام کاربری پست الکترونیکی

note: T: %s = conference short name (e.g., CONF2012)
en: Your username for accessing the %s OpenConf system is:
fa: نام کاربری شما برای دسترسی به %s سامانه برابر است با:

en: Username Recovery
fa: بازیابی نام کاربری

en: We have emailed your username.  Once you receive it, you may <a href="%s">sign in here</a>.
fa: ما نام کاربری شما را به نشانی پست الکترونیکی تان ارسال کردیم. در صورتیکه آنرا دریافت کردید میتوانید <a href="%s"> از اینجا وارد سیستم شوید </a> .

en: Please enter the email you registered with below
fa: لطفا پست الکترونیکی خود که قبلا در سامانه وارد کرده بودید را وارد کنید

en: View Submissions
fa: نمایش درخواست ها

en: Settings prohibit viewing additional submission information
fa: تنظیمات انجام شده مانع از نمایش اطلاعات اضافی درخواست شده است

en: No submissions have been made yet.
fa: هنوز هیچ درخواستی ایجاد نشده است.

en: Note: <b>bold</b> submission titles indicate ones assigned to you
fa: نکته: عناوین درخواست های <b> پر رنــــگ </b> نشان دهنده این است که کسی / چیزی به شما تخصیص داده شدهاست

en: view
fa: نمایش

en: There are no submissions available for you to view.
fa: در حال حاضر هیچ درخواست قابل دیدنی برای شما وجود ندارد.

en: File Retrieval
fa: بازیابی فایل

note: T: %s = filename (e.g., 1.pdf)
en: Invalid submission file: %s
fa: فایل درخواست نامعتبر:  %s

en: You appear to have a conflict with this submission
fa: شما ظاهرا یک تداخل با این درخواست دارید

en: You do not have permission to retrieve this submission
fa: شما دسترسی لازم را برای بازیابی این درخواست ندارید

en: Your session timed out prior to your submission being completed.  Would you like to submit it now?
fa: جلسه شما پیش از آنکه درخواست شما کامل شود منضقی شد. آیا مایل هستید الان ارسال کنید؟

en: Submit
fa: ارسال

en: Email does not match username.
fa: پست الکترونیکی با نام کاربری مطابقت ندارد.

en: You may change this password at any time by signing in to the OpenConf system and updating your profile.
fa: شما میتوانید این رمز را در هر زمانی با ورود به سامانه مدیریت همایش و بروزرسانی پروفایل خود تغییر دهید.

en: We have emailed you a new password.  Once you receive it, please <a href="%s">sign in</a> and change it.
fa: ما رمز جدید را برای شما پست الکترونیکی کردیم. وقتیکه آنرا دریافت کردید، لطفا  <a href="%s"> وارد سامانه شوید </a> و آنرا تغییر دهید.

en: We have reset your password, but have been unable to email it to you.  Please contact the administrator.
fa: ما رمز شما را بازنشانی کردیم، اما قادر به ارسال آن به پست الکترونیکی شما نیستیم. لطفا با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Please enter your username and the email you registered with below
fa: لطفا نام کاربری و پست الکتزونیکی خود را که قبلا در سامانه وارد کرده بودید را وارد کنید

en: forgot username?
fa: نام کاربری را فراموش کرده اید؟

en: Reject: Content inappropriate to the conference or has little merit
fa: رد شود : محتوا برای همایش نا مناسب است و یا خیلی کم شایسته موضوعات تحقیقاتی همایش است

en: Probable Reject: Basic flaws in content or presentation or very poorly written
fa: احتمالا رد شود : نواقص بنیادین در محتوا یا ظاهر یا نگارش خیلی ضعیفی دارد

en: Marginal Tend to Reject: Not as badly flawed; major effort necessary to make acceptable but content well-covered in literature already
fa: تقریبا قابل رد کردن : نه بعنوان خیلی بد ناقص است، تلاش ها و تغییرات اساسی برای پذیرش این مقاله لازم است اما محتوا در ادبیات موضوع خوب پوشش داده شده است

en: Marginal Tend to Accept: Content has merit, but accuracy, clarity, completeness, and/or writing should and could be improved in time
fa: تقریبا قابل پذیرش : محتوا شایسته است، اما دقت، وضوح، کامل بودن و/یا نگارش باید بهتر شود

en: Clear Accept: Content, presentation, and writing meet professional norms; improvements may be advisable but acceptable as is
fa: پذیرفته شود : محتوا، ظاهر و شیوه نگارش بصورت حرفه ای انجام شده است، البته داشتن پیشرفتهایی قابل توصیه است اما قابل پذیرش است

en: Must Accept: Candidate for outstanding submission. Suggested improvements still appropriate
fa: باید پذیرفته شود : کاندیدا برای مقاله ی ممتاز. هنوز پیشنهادهایی برای پیشرفت مناسب است

en: Submission Categorization
fa: دسته بندی درخواست

en: Category
fa: دسته

en: Highly theoretical
fa: خیلی نظری

en: Tends towards theoretical
fa: تمایل به سمت نظری بودن

en: Balanced theory and practice
fa: نظریه و عمل متعادل

en: Tends toward practical
fa: تمایل به سمت عملی بودن

en: Highly practical
fa: خیلی عملی

en: Overall Value Added to the Field
fa: ارزش افزوده کلی به موضوع

en: Value
fa: ارزش

en: Check as many as appropriate
fa: علامت گذاری بعنوان بسیار مناسب

en: New information
fa: اطلاعات جدید

en: Valuable confirmation of present knowledge
fa: تائید با ارزش از دانش حاضر

en: Clarity to present understanding
fa: وضوح برای فهم بیشتر

en: New perspective, issue, or problem definition
fa: تعریف نقطه نظر، مشکل و یا موضوع جدید

en: Not much
fa: عدم مطابقت

en: Reviewer Familiarity with Subject Matter
fa: انس گرفتن بازبین کننده با موضوع اصلی

en: Familiarity
fa: انس

en: Relates to the confidence you have in your review
fa: مرتبط به اعتمادی که شما در بازبینی خود دارید

en: Low
fa: پائین

en: Moderate
fa: متوسط

en: High
fa: بالا

en: Is this submission a candidate for the best submission award
fa: این درخواست یک نامزد برای جایزه بهترین درخواست مقاله است

en: Best Sub.
fa: بهترین جایگزین

en: Unsure
fa: نا مطمئن

en: Is the submission length appropriate
fa: طول درخواست مناسب است

en: Length
fa: طول

en: If from reading the submission you know who the author is, how different is this from earlier submissions on the same topic by the same author? That is, is it the same as or a slight modification of other submissions, with little or no new information
fa: اگر از خواندن این درخواست ارسال مقاله فهمیدید که نویسنده کیست، چقدر این از درخواست های قبلی بر روی همان موضوع توسط همان نویسنده متفاوت است؟ یعنی، آیا این همان مقاله است یا تفاوت کمی با اطلاعات اندکی یا جدید از سایر درخواست ها دارد

en: Prior Work Diff.
fa: تفاوت کار قبلی

en: We use these suggestions in assigning submissions to sessions for the conference, but not in determining whether the submission is accepted)
fa: ما از این پیشنهادات در تخصیص درخواست ها به جلسات برای همایش استفاده می کنیم،اما نه در مشخص کردن اینکه درخواست مقاله پذیرفته شده یا نه

en: Totally or largely different from other submissions
fa: تماما یا تا حد زیادی متفاوت از دیگر درخواست ها

en: Moderately different from other submissions
fa: نسبتا متفاوت از دیگر درخواست ها

en: Totally or largely identical to other submissions
fa: تماما یا تا حد زیادی مناسب برای دیگر درخواست ها

en: Don't know
fa: ندانستن

en: Which of the following session(s) would be the most appropriate for this submission
fa: کدامیک از جلسه (ها) ی زیر بیشتر مناسب این درخواست خواهد بود

en: Session(s)
fa: جلسه _ها)

en: Comments for the Authors
fa: نظرات برای مولف ها

en: Author Comments
fa: نظرات مولف

en: Constructive comments to the author(s) would be appreciated.
fa: نظرات سازنده به مولف (ها) مورد احترام فراوان خواهد بود.

en: Comments for the Program Committee (authors will not see these comments)
fa: نظرات برای کمیته برنامه (مولف ها نخواهند توانست این نظرات را ببینند)

en: PC Comments
fa: نظرات PC (کمیته برنامه)

en: Review
fa: بازبینی

note: T: [:sid:] is the numeric submission ID
en: Review of submission [:sid:]
fa: بازبینی درخواست [:sid:]

note: T: [:OC_confName:] is the event name; [:sid:] is the numeric submission ID
en: Following is a copy of your review for submission number [:sid:] submitted to [:OC_confName:].  Note that you will receive this email even if an error occurred during submission.
    
    [:fields:]
fa: اطلاعات زیر یک رونوشت از بازبینی شما برای درخواست به شماره  [:sid:] است که به  [:OC_confName:] ارسال شده است. نکته اینکه حتی اگر خطایی در حین درخواست رخ دهد شما این پست الکترونیکی را دریافت خواهید کرد.
    [:fields:]

en: We were unable to send copy of the review via email
fa: ما قادر به ارسال یک رونوشت از بازبینی با استفاده از پست الکترونیکی نیستیم

en: Your review has not been saved.
fa: بررسی شما ذخیره نشده است.

en: Unable to add sessions
fa: عدم توانائی در افزودن جلسه ها

en: Review has been submitted.
fa: بازبینی با موفقیت ارسال شد.

en: However as not all required questions were answered, the review was not marked as completed.
fa: بهرحال همه ی سوالات مورد نیاز پاسخ داده نشدند، بازبینی بعنوان یک بازبینی کامل شده علامت گذاری نشد.

en: Return to Review
fa: بازگشت به بازبینی

note: T: Member = Committee Member -- see "Member Home" string
en: Return to Member home page
fa: بازگشت به صفحه اصلی اعضا

en: TIP: Use a local text editor to write your review, and then select/copy the information below.  This way, in case of a network outage, you won't lose the review.
fa: نکته: از یک ویرایشگر متن محلی (بر روی رایانه خودتان) استفاده کنید و سپس اطلاعات آنرا در زیر کپی کنید. این باعت میشود در صورت مشکلات شبکه اطلاعات بازبینی شما از بین نرود.

en: Note that if your session times out, you may not receive an email; you should log back in right away to recover the review.
fa: نکته اینکه اگر جلسه شما به پایان رسیده است، شما پیغام پست الکترونیکی را دریافت نخواهید کرد؛ در مقابل شما باید در جایی کارتان را ذخیره کنید تا بتوانید بازبینی را ترمیم کنید.

en: Submit Review
fa: ارسال بازبینی

en: Sample Review Form - Fill in and submit review by clicking the submission title on main reviewer page
fa: فرم نمونه بازبینی - بازبینی را تکمیل و با کلیک بر روی عنوان درخواست در صفحه اصلی بازبین کننده ارسال کنید

en: Should your session timeout while filling out this review, log back in right away as we may be able to recover your review.
fa: ممکن است جلسه سیستمی شما در حین تکمیل کردن بازبینی منقضی شود، در جایی نسخه برداری کنید تا ما بتوانید بازبینی شما را بازیابی کنیم.

en: Sample Review
fa: نمونه بازبینی

note: T: Use care with href - "mailto" and "subject" should not be translated
en: Either the submission does not exist, or you have not been assigned it for review.  If this is in error, please contact the <a href="mailto:%s?subject=Review error">Chair</a>.
fa: درخواست وجود ندارد و یا شما آنرا برای بازبینی تخصیص نداده اید. اگر این پیغام اشتباه است، لطفا <a href="mailto:%s?subject=Review error"> بامدیر سامانه تماس بگیرید </a> .

en: Submissions to Review:
fa: درخواست ها برای بازبینی:

en: You do not have any submissions to review.
fa: شما هیچ درخواستی را برای بازبینی ندارید.

en: A <a href="%s" target="_blank">blank review form</a> (that opens in a separate window) is available for you to print out if you prefer writing it out before typing it in.
fa: یک <a href="%s" target="_blank"> فرم بازبینی خالی </a> (که در یک پنجره مرورگر جداگانه باز میشود) برای شما در دسترس است تا اگر شما ترجیح میدهید پیش از آنکه آنرا تایپ کنید آنرا چاپ کنید.

en: Review completed
fa: بازبینی کامل شد

en: Review not yet completed
fa: بازبینی هنوز کامل نشده است

en: Title - click for review form
fa: عنوان - برای فرم بازبینی کلیک کنید

en: review form for submission ID %d
fa: فرم بازبینی برای درخواست با شناسه %d

en: Delete Review Assignments
fa: حذف نظر تکالیف

en: Delete review data and unassign review(s)?
fa: حذف داده های بررسی و بررسی لغو؟

en: Submissions to Advocate:
fa: درخواستهایی برای دفاع:

en: You do not have any submissions to advocate.
fa: شما هیچ درخواستی را برای دفاع ندارید.

en: Title - click for recommendation form
fa: عنوان - برای فرم توصیه کلیک کنید

en: see reviews and make recommendation for submission ID %d
fa: دیدن بازبینی ها و ایجاد توصیه هایی برای شناسه درخواست %d

en: Submission ID %d was not found
fa: شناسه درخواست %d پیدا نشد

en: You do not have permission to see the reviews for this submission
fa: شما مجوز لازم را برای دیدن بازبینی های این درخواست را ندارید

en: Submission ID %s
fa: شناسه درخواست %s

note: T: Use care with href - "mailto" and "subject" should not be translated
en: Username and/or password not valid.  Please try again.  If you continue to have a problem signing in, please <a href="../author/contact.php">contact the Chair</a>.
fa: نام کاربری و/یا اسم رمز معتبر نیست. لطفا مجددا سعی کنید. اگر شما بازهم برای ورود مشکلی داشتید، لطفا <a href="../author/contact.php"> با مدیر سامانه تماس بگیرید </a> .

note: T: Use care with href - "mailto" and "subject" should not be translated
en: Incorrect username or password.  Please try again.  If you continue to have a problem signing in, please contact the <a href="mailto:%s?subject=sign-in problem">Chair</a>.
fa: نام کاربری و اسم رمز اشتباه است. لطفا مجددا سعی کنید. اگر باز هم برای ورد به سامانه مشکلی داشتید، لطفا <a href="mailto:%s?subject=sign-in problem"> با مدیر سامانه تماس بگیرید </a>.

en: Incorrect username or password.  Please try again below or <a href="%s">click here to reset your password</a>.
fa: نام کاربری و اسم رمز اشتباه است. لطفا مجددا تلاش کنید و یا <a href="%s"> اینجا را کلیک کنید تا بتوانید اسم رمز خود را بازنشانی کنید </a>.

en: If you click the "<em>forgot</em>" links, we will be glad to help you out.
fa: اگر شما بر روی پیوندهای "<em> فراموش کردن</em>" کلیک کنید، ما بسیار خوشحال میشویم که بتوانیم به شما کمک کنیم.

en: Your session has timed out or you did not sign in properly.  Please sign in again.
fa: جلسه سیستمی شما منقضی شده است و یا شما اصلا به طرز صحیحی وارد سامانه نشده اید. لطفا برای ورود به سامانه مجددا تلاش کنید.

en: It appears you were filling out a review form -- by signing back in right now with the same username, you will have the option to save the review.
fa: ظاهرا شما فرم بازبینی &#8211 را پر کرده اید؛ همین الان با ورود مجدد به سیستم با همان نام کاربری، شما گزینه ای برای ذخیره بازبینی خواهید داشت.

en: Committee Signup
fa: ثبت نام کمیته

en: You already appear to be signed into a committee account.  Please <a href="%s">sign out</a> first before trying to create a new account.
fa: شما در حال حاضر وارد حساب کاربری کمیته شده اید. لطفا اول <a href="%s"> از سامانه خارج شوید </a> پیش از آنکه برای ایجاد حساب کاربری جدید اقدام کنید.

en: Program Committee Signup
fa: ثبت نام کمیته برنامه

en: Committee sign-up is closed
fa: ثبت نام جدید برای کمیته بسته شده است

en: Program Committee
fa: کمیته برنامه

en: Reviewer Committee Signup
fa: ثبت نام کمیته بازبینی کننده

en: Review Committee
fa: کمیته بازبینی

en: The keycode entered is incorrect.  Please click on the Back button to try again.  If you are still unable to access the committee sign up page, please contact the Chair.
fa: کد کلیدی وارد شده نامعتبر است. لطفا برای تلاش مجدد روی دکمه بازگشت کلیک کنید. اگر شما هنوز قادر به دسترسی به صفحه ثبت نام کمیته نیستید، خواهشمندیم با مدیر سامانه تماس بگیرید.

en: Thank you for signing up.   We have emailed you a confirmation with your information.
fa: از ثبت نام شما بسیار سپاسگزاریم. ما برای شما یک پست الکترونیکی تائیدیه با اطلاعات شما ارسال کردیم. خواهشمندیم به صندوق پستی الکترونیکی خود مراجعه نمائید.

note: T: Use care when translating the href - "mailto" and "subject" are not translated.  %2%s = event short name (e.g., CONF2012)
en: If you have any questions, please contact the <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s Committee Sign Up Question">Chair</a>
fa: در صورتیکه هر سوالی دارید، لطفا با <a href="mailto:%1$s?subject=%2$s Committee Sign Up Question"> مدیـــر سامانه </a> تماس بگیرید

note: T: [:OC_confName:] is the event name; [:committee:] will be either "Program Committee" or "Review Committee"; [:OC_pcemail:] is an email address
en: Thank you for signing up for the [:OC_confName:] [:committee:].  Below is the information you provided.  If you have any questions, please contact [:OC_pcemail:] or reply to this email.
    
    [:fields:]
fa: از ثبت نام شما برای [:OC_confName:] [:committee:] بسیار سپاسگزاریم. اطلاعات زیر، اطلاعاتی است که شما ارائه داده اید. اگر شما هرگونه سوالی دارید، لطفا با [:OC_pcemail:] تماس بگیرید، و یا این پست الکترونیکی را پاسخ دهید.
    
    [:fields:]

en: Reviewer ID
fa: شناسه بازبینی کننده

en: Your profile has been successfully updated.  <a href="%s">Return to the main Committee page</a>.
fa: پروفایل شخصی شما با موفقیت بروزرسانی شد.  <a href="%s"> بازگشت به صفحه اصلی کمیته</a>.

en: Committee Member Profile Updated
fa: پروفایل عضو کمیته بروزرسانی شد

en: Your profile has been updated.  The submitted information follows below:
    
    [:fields:]
fa: پروفایل شما با موفقیت بروزرسانی شد. اطلاعات ارسال شده برابر است با:
    
    [:fields:]

en: Current password is not correct
fa: اسم رمز وارد شده نامعتبر است

en: Make the changes you want below, then enter your password for verification and click the <em>Update Profile</em> button at the bottom.
fa: اطلاعاتی را که میخواهید در زیر تغییر دهید، سپس برای تائید رمز خود را وارد کنید و بعد بر روی دکمه <em> بروزرسانی پروفایل </em> در پائین کلیک کنید.

en: Enter your current password and click the <em>Update Profile</em> button
fa: اسم رمز جاری خود را وارد کنید و بر روی دکمه <em> بروزرسانی پروفایل </em> کلیک کنید

en: Current Password
fa: رمز جاری
